ANA SAYFAKOLONOSKOPİ GASTROSKOPİERCPHASTALIKLAR HAKKINDA BİLGİLERBASINDANİLETİŞİMGörsel Galeri
Prof.Dr.Levent Demirtürk Gastroenteroloji Uzmanı
444 25 99 (EMSEY HASTANESİ)
Harita Kroki
Nasıl GelinirPendik/Kurtköy/İstanbul     

Ulaşım Çok Kolay

EMSEY Hastanesine Nasıl Ulaşılır

Toplu Taşıma Araçları İle Geliş;

Emsey Hastanesi durağından geçen hatlar:

16-S: Uzunçayır (Metrobus) - Sabiha Gökçen

132-K: Kartal- Pendik Köprüsü-Sultanbeyli

132-V: Kartal-Pendik Köprüsü- Sultanbeyli Battalgazi

131-H : Hilal Konutları-Tepeüstü

KM-25  : Yenişehir-Kartal Metro-Cevizli Peronlar

 Minibüs :Pendik - Hilal Konutları - Çamlık Sitesi minübüs hattı Hastemizin önündedir.

İETT Otobüsleri:

Emsey Hastanesine  En Yakın Durak olan duraklardan geçen İETT otobüslerini listelemek için tıklayın aşağıdaki durak isimlerine tıklayın: 

Sağlam Sitesi Önünden Geçen Hatlar
Ugetam Durağı Hatları


Özel Araçla Geliş;

Kadıköy - Üsküdar – Maltepe: D-100 yolunu takip ederek Pendik Köprüsü Kavşağı’na kadar geliniz. Kavşaktan Kurtköy-Sabiha Gökçen levhasını takip ederek Ankara Caddesi’ne çıkınız. Yaklaşık 2 km sonra sol tarafınızda Gedik Meslek Yüksek Okulu’nu göreceksiniz. Okulu geçtikten hemen sonra ilk soldan Sülüntepe-Ugetam tabelasını takip ederek önce Yunus Emre Caddesi, devamında Safa Caddesi boyunca devam ediniz. Lise Caddesi’nden sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz.

Gebze – Tuzla : Pendik Köprüsü Kavşağı’na kadar D-100 yolunu takip ediniz. Kavşağa yaklaştığınızda sağdaki Kurtköy çıkışından Ankara Caddesi’ne çıkınız. Devamında güzergah Kadıköy-Üsküdar-Maltepe yönünden geliş gibidir.

Avrupa Yakası

Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden Geliş: Köprüden çıktıktan sonra Sabiha Gökçen Havaalanı levhalarını takip ederek Kurtköy'e kadar geliniz. Kurtköy otoban çıkışından çıkınız ve gişelerden geçiniz. Kurtköy-Pendik levhasından (Via/Port'un önü) otoyoldan çıktından hemen sonra ilk sağdan Kurtköy-Pendik çıkışından devam ediniz. Ankara Caddesi boyunca devam ediniz. Sağ tarafınızda Lukoil Benzin İstasyonu’nu göreceksiniz. Hemen devamında Yenişehir levhasından sağa sapınız. Osmanlı Kavşağı’ndasınız ve önünüzde Atlantis Alışveriş Merkezi görülüyor. Kavşaktan sol karşıya Millet Caddesi’ne devam ediniz. İlk kavşaktan Sultanbeyli levhasını takip ediniz.  Yaklaşık 500 metre devam ediniz. Orhangazi İlköğretim Okulu solunuzda kalacak. İkinci kavşaktan sola, devamında 200 metre sonra sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz. Yönlendirme tabelaları da güzergah boyunca size yardımcı olacaktır.

Boğaziçi Köprüsünden Geliş: Köprüden çıkışta iki şekilde gelebilirsiniz. Otobandan devam etmek için İlk çıkış olan Acıbadem Çıkışı’nı geçtikten hemen sonra Sabiha Gökçen - Ankara tabelasını takip ediniz. Bu yol sizi otobandan Kurtköy çıkışına getirecektir. Devamında güzergah üst bölümde Avrupa Yakası gelişle aynıdır. D-100 yolunu tercih edecekseniz Uzunçayır bölgesine kadar devam ediniz. Burada Ankara yönüne dönünüz. Bu noktadan sonra yolun devamı Anadolu yakası Kadıköy-Üsküdar bölgesinden geliş gibidir.

Sabiha Gökçen Havaalanından geliş: Sabiha Gökçen'den çıktıktan sonra Havaalanı Kavşağı’na geldiğinizde kavşaktan düz karşıya Kurtköy- Yenişehir yönüne devam ediniz. Osmanlı Kavşağı’ndasınız ve önünüzde Atlantis Alışveriş Merkezi görülüyor. Kavşaktan sol karşıya Millet Caddesi’ne devam ediniz. İlk kavşaktan Sultanbeyli levhasını takip ediniz.  Yaklaşık 500 metre devam ediniz. Orhangazi İlköğretim Okulu solunuzda kalacak. İkinci kavşaktan sola,  devamında 200 metre sonra sağa dönünüz. Hastanemizi göreceksiniz. Yönlendirme tabelaları da güzergah boyunca size yardımcı olacaktır.

Geldiğiniz bütün bu güzergahlarda belli bir noktadan sonra elektrik direklerindeki yönlendirme levhaları sizlere yardımcı olacaktır.


 
ANA SAYFAKOLONOSKOPİ GASTROSKOPİERCPHASTALIKLAR HAKKINDA BİLGİLERBASINDANİLETİŞİMGörsel Galeri